KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15201009
nr 1520 1009
Max Ernst
(1891-1976), Tyskland
Färgetsning, Max Ernst (1891-1976), Oiseux en Peril. Signerad, numrerad 77/100. Bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 61x48 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:54:45
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
Max Ernst
Läs mer om Max Ernst